Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2023, 17:53   #74
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Też przez moment byłam przerażona tym, jak szybko przeszliśmy tu w komentarzach do szabrowania, kiedy nasze postacie ledwo co zaznały tej dziwnej sytuacji i ciągle raczej mogą myśleć, że to przejściowe, czy coś podobnego do covida... Także cieszę się, że Buka zareagowała i ucięła to na ten moment :P

Żeby może póki co dochować jakiegoś sensowniejszego odgrywania, Sandra pozostanie w budynku z żeńską częścią i pomoże przy organizacji imprezki na dachu. Nawet jak na kobietę jest bardzo drobnej postury, więc raczej by uznała, że wiele nie pomoże, jeśli trzeba przepychać się po towar.

Ogólnie z mojej strony sorki za trochę zamułę ostatnio, kiepsko u mnie z czasem i nie tylko... ale już powinno być lepiej, więc postaram się aktywniej uczestniczyć w sesji. Póki co sesja mi się podoba, ale nie mogłam się zaangażować, więc tak bardziej z doskoku tylko dawałam odpis pod koniec terminu... ale jak się wczuję, to czuję, że może być fajnie
 
Jenny jest offline