Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2023, 16:45   #80
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Mam małą zagwozdkę, jak teraz to wszystko opisywać :P

- Trzech BG rusza na misję zdobywania zapasów(Jeff, Harry, Piotr).

- Dwóch BG zostaje w budynku... (Sandra i Malvin).

I teraz co? Ja daję posta o tym, że trio BG + 2 NPC jadą autem do pierwszego spożywczaka i... co? Mam się tu zatrzymać, i dać wam pole do popisu, jak to zdobywacie "durne" jedzenie? I tak krok po kroku, drugi spożywczak, pierwsza apteka, druga apteka, coś tam jeszcze? I w taki sposób, to będziemy pisać owe 3h fabularnie i miesiąc czasu w realu, post po poście

A co z tą dwójką zostającą w wieżowcu? Wieczne opisy przygotowywania grilla??

---------

Jedyne sensowne rozwiązanie, jakie widzę...

Tu w komentarzach.

Ja piszę co i jak offtopowo z pierwszym przystankiem, wy tam coś, i przechodzimy do następnej lokacji, i to samo, i tak dalej, i tak dalej? Ale mamy na to nie więcej niż 2 realne dni?(do soboty max. bo termin jest do jutra, i czas na mojego posta) Na końcu zaś, ja to wszystko spisuję jako posta, i go zamieszczam, i jest po misji, a wy wpadacie do SB Tower na grilla? :P

Nie, w docu mi się nie chce. A zresztą, zanim odegramy co trzeba, lokacja po lokacji, tak też minie i z tydzień w realu...



Ps: I nie, wy tego nie będziecie opisywać wstecznie, jako retrospekcje, że swojego punktu widzenia, bo po co? A oprócz tego, istnieje możliwość, że ktoś opisując to po swojemu, w swoim poście, napisze... coś, co się innym nie spodoba, i będą cyrki, że np. "ej, mój się tak i tak, wtedy i wtedy, nie zachowywał, blaaa"
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline