Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2023, 07:17   #5
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Słowianie i snotlingi ode mnie. Snotlingi nauczyły mnie, że to fajna i ciekawa rozgrywka. Chętnie bym kontynuował historię Trartexa jeżeli byłaby taka możliwość przy tym scenariuszu

Co do słowian to już od bardzo dawana chciałbym zagrać w systemie słowiańskim. Nawet sam kiedyś myślałem, aby coś w tym klimacie poprowadzić, jednak czas... ten czas jest straszny :/ Więc skoro byłaby możliwość zagrać w coś słowiańskiego, to zgłaszam się pierwszy. A że znam twoje prowadzenie sesji, to zgłaszam się w ciemno do gry

Co do Świata Dysku. Jeszcze do nich nie sięgnąłem, ale są one na liście moich potencjalnych książek do przeczytania o to dosyć wysoko na liście. Może, gdy się za nie zabiorę, to i do tego systemu bym mógł dołączyć.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem