Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2023, 15:39   #354
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- Elf nie pójdzie na zwiady w pojedynkę, w ogóle będzie bardzo przeciwny ażeby tam w ogóle iść, gdyż w razie czego nie ma jak uciekac (noga)

- Możemy uznać ze od chaty antoni sa jeszcze 2 albo 3 chaty, a nie jedna jak na rysunku, jesli wam to potrzebne, w konrekscie wczesniejszego ostrzezenia mieszkanów wsi

- Elen: Usunąłem ci tą minkę, one sa w menu zaawansowanej edycji, pod polem na tekst. Musiałeś sam ją kliknąć, ja nic wczesniej nei grzebałem.

- Co do bata, no.... czasami trzeba, bo inaczej sie cieple kluchy robia. To jest powszechny proglem sesji, ze rozwlekaja sie albo ida jak po sznurku

- Tildan, spoko, jak znajdziesz czas to zamknij dyskusje jakimś spinajacym postem, do tego rzuc jakas zdecydowana fabularke w której przejmujesz pałęczkę, wydajesz polecenia i niejako zaczynasz akcje, "bo nie ma co już dyskutować działamy"
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem