Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2023, 10:11   #2047
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No i się nie udało.

Jeżeli potrzebujecie wsparcia od Arwyn, to jak wspomniałem deklaracja telefonu do niej i przyśle swoich ludzi. To głównie śmiertelnicy i Chun Hei. Gangsterzy.

Co do wsparcia Jutycariusz, to musicie ewentualnie przegadać, stąd scena Cath i Tonego.

Yusufowi poszedł rzut na Okultyzm i zrozumiał największe zagrożenie ze strony Camdena. Jeżeli zdecydujecie się na otwartą walkę, to najpewniej rozpłynie Wam się w powietrzu ale... o czym Yusuf nie wie:

Spoon jest aktualnie najszybszym wampirem w Londynie (no może jeszcze Arwyn). Jeżeli Yusuf podzieli się obawą ze Spoonem, to Spoon wie, że z całą pewnością zdąży zrobić przynajmniej jedną rzecz zanim Camden zniknie. Ale wszystko sprowadza się do JEDNEJ jedynej szansy.

No i Uta w Antigenie. Kiedy ma powiedzieć o lokalizacji Camdena?

Z mojej strony to wszystko.

Tura 60 rozpoczyna się.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline