Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2023, 21:06   #2049
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Przeanalizowałam to i… Nie wydaje mi się to najlepszym pomysłem.
Ujmę to w punkty:
1 Antygen nie da rady załatwić Camdena. On już przeżył wybuch w magazynie. Przeżyje każdą próbę ataku jaką wymyślą ludzie i będziemy mieć wściekłego czarnoksiężnika na karku – zdeterminowanego do tego by wskrzesić Mitrę i się zemścić.
2 Antygen na pewno nie wyśle wszystkich swoich sił na Camdena tylko jakiś oddział który ma sprawdzić czy nie próbujemy ich oszukać, żeby na przykład zaatakować ich w tym samym czasie.
3 Nieprzytomny czarnoksiężnik jest fizycznie istniejącą kartą którą można przehandlować albo Camarilli albo Antygenowi. Bo inaczej to on może uciec zanim dojdzie do starcia i nikt nawet naszym postacią nie uwierzy, że Camden tam fizycznie był.

Dlatego chcąc nie chcąc Spoon zajmie się Camdenem. W najgorszym wypadku przebije go kołkiem i tak… Będzie wściekły jakby z czarnoksiężnika został tylko pył. Oczywiście jeśli to przeżyje a ma spore szanse, bo planuje dodać postaci rozwinięcie "Ułamek sekundy".

EDIT:
Po konsultacji z MG do walki z Camdenem rozwinę jednak "Uderzenie pioruna", nie "Ułamek sekundy". Obie umiejętności są z piątego poziomu Akceleracji.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 27-03-2023 o 21:38.
Rot jest offline