Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2023, 08:54   #2053
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Kurcze, a nie lepiej byłoby żeby Spoon z swoją turbo prędkością złapał artefakty jak Camden je wyciągnie? Beż artefaktów i tak nic nie zrobi, będzie zmuszony albo zostać i walczyć, a wtedy 2v1 myślę że sobie poradzimy, jak jego przydupasy pójdą na antigen, albo ucieknie bez artefaktów.

Mi Raaz, w takim razie zatruję ten kołek na wszelki wypadek. Jeśli zagęszczenie krwi (4 poziomowa moc z blood sorcery, nie mam dostępu do karty), doda mi dodatkowe kostki do dyscyplin (chyba zwiększała z 1 na 2 bo roslo blood potency?) to też jej użyje przed żeby maksymalizować pulę.

Edit. Po namyśle niech będzie kołkowanie. To jedyna wersja w której wygrywamy czysto, każda inna to i tak problem na przyszłość. Jak wyjdzie to fajnie, jak nie to będziemy myśleć nad naszym nowym problemem.
 

Ostatnio edytowane przez Zaalaos : 28-03-2023 o 10:06.
Zaalaos jest offline