Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2023, 14:19   #16
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
widzę że Major nieźle się dotąd bawił.

Mam zamiar wziąć Noble Scion of Highhelm by mi się w leadership liczył na bazie Constitution a nie na Charyźmie plus do tego trait. Taka inwestycja na przyszłość


Ranghar - dzięki za jasne przedstawienie sprawy.

Mam opcję by wziąć Forgemastera który z traitami krasnoluda jest ostatecznym crafterem względem metalu i kamienia (potężny atut dla drużyny i królestwa) Tylko że musi wziąć bóstwo które ma domenę Artifice. Torag choć nie wymieniony ma pewne punkty styku z niektórymi z wymienionych - jest jednym z głównych bogów którzy tłukli się z Rovagugiem, jest przyjazny wobec Pijanego Boga, szanują się wzajemnie z Erastilem. Ze Shelynitami i Gorumitami punkt styku że pierwsi doceniają piękno rzemiosła, a ci drudzy piękno żelaza
 
Stalowy jest offline