Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2023, 23:33   #53
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Okay, to jutro spróbuje podesłać.
Super

Cytat:
Napisał Shartan Zobacz post
Ostatnio miałem mniej czasu, ale do jutra powinienem zdążyć z kartą. Ode mnie będzie lekarz Nosferatu.
Cool

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Mam nadzieje, że można używać dodatku Camarilla ? Bo wziąłem stamtąd dwa jeden z karty fabuły Victorii Ash drugi z Carmelity Nellson oba wyjątkowo pasują mi do postaci

Czyli do jutra jest ? To ja też jutro dokończe bo już padam
Można każdego dodatku. Jak będzie potrzeba to możemy wydłużyć, choć ta rekrutka juz trochę tu wisi, to może lepiej zacząć a w międzyczasie dokończyć mechanę. Ważne bym wiedział że gracze są i mają chęć do gry.

Btw. Chyba startować można z tylko jedną kartą fabuły i jedną kartą linii krwi, ale możemy tu zrobić wyjątek i założyć że jesteś w jakiś sposób spokrewniony z którąś z tych Pań (wybierz którą, oczywiście między Wami jest kilka krewnych bo masz dużo niższe pokolenie) i będziemy traktować ten jeden loresheet jako kartę linii krwi.
Co do limitu wnioskuję tak bo przy Bloodlines w Kulcie Krwawych Bogów jest zdanko "Like Loresheet, you can only choose one Bloodline, although you can have one Bloodline and one Loresheet." - zatem wygląda na to że celowo wszędzie w podstawce Loresheet występuje w liczbie pojedynczej.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
https://youtube.com/playlist?list=PL...A5OJwYnWU2FVok
^Tutaj macie playlistę w ramach przeprosin ^
A dzięki na pewno przesłucham, od siebie w tych klimatach mogę polecić The Meteors a przynajmniej cześć z ich utworów bo wszystkich nie znam. Częściej słucham rocka (od tego z lat 50/60 przez hard rocka, punk rocka aż po różne odmiany metalu).

PS. Mi Raaz żyjesz?
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 01-04-2023 o 23:38.
Wired jest offline