Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2023, 00:08   #54
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Btw. Chyba startować można z tylko jedną kartą fabuły i jedną kartą linii krwi, ale możemy tu zrobić wyjątek i założyć że jesteś w jakiś sposób spokrewniony z którąś z tych Pań (wybierz którą, oczywiście między Wami jest kilka krewnych bo masz dużo niższe pokolenie) i będziemy traktować ten jeden loresheet jako kartę linii krwi.
Co do limitu wnioskuję tak bo przy Bloodlines w Kulcie Krwawych Bogów jest zdanko "Like Loresheet, you can only choose one Bloodline, although you can have one Bloodline and one Loresheet." - zatem wygląda na to że celowo wszędzie w podstawce Loresheet występuje w liczbie pojedynczej.
OK zapomniałem to wypiernicze ten lore sheet od Carmelity i wezmę jakiś neutralny. Bo ten, co wziąłem za 4 to w opisie fabularnym jest, że WZORUJĄC się na Victorii Ash masz ruchome Haven samochód zabezpieczony przed słońcem o wartości 2 kropek i dwie kropki asystentów co pasuje do tego, że Jay jest muzykiem i ma tą swoją przyszywaną rodzinkę co mu pomagają z występami makijażystkę, stylistę chyba jedną od chórków i ten jego pierwszy chłopak może być jakimś agentem albo od dźwigania

Cytat:
Btw. Chyba startować można z tylko jedną kartą fabuły i jedną kartą linii krwi, ale możemy tu zrobić wyjątek i założyć że jesteś w jakiś sposób spokrewniony z którąś z tych Pań
Może po prostu Jay kiedyś wystąpił w Elizjum kiedy Victoria akurat tam była zrobił na niej na tyle wrażenia, że że przepała się z nim i mu doradziła, jak udawać celebrytę tz zdobyć sobie campera i załatwić sobie asystentów ? Nie jest to jakaś super głęboka relacja Victoria jest znana z tego typu akcji.

Cytat:
Można każdego dodatku. Jak będzie potrzeba to możemy wydłużyć, choć ta rekrutka juz trochę tu wisi, to może lepiej zacząć a w międzyczasie dokończyć mechanę. Ważne bym wiedział że gracze są i mają chęć do gry.
Ja jestem chętny to mam ci przesłać to co mam ?

EDIT Wysłałem ci to co mam na PW postaram się jak najszybciej uzupełnić

Cytat:
A dzięki na pewno przesłucham, od siebie w tych klimatach mogę polecić The Meteors
A znam i uwielbiam! Jay też ich gra nawet nie wiem czy nie są na tej playliście ich najlepsza piosenka https://www.youtube.com/watch?v=gRRuUWTg3s4 TW: wulgarna wypadki samochodowe, śmierć itp.

Ogólnie jak tworze postać to pierwsze pytanie moje, jakiej muzyki słucha? ja jestem eklektyczny, ale dóbr muzyki pozwala mi wczuć się w postać
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2023 o 00:30.
Brilchan jest offline