Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2023, 10:50   #578
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Coś mi się zepsuło w mojej sesji apokalipsy... od momentu jak Drathlach dał swojego posta nr.31, gdy próbuję go przeczytać, przerzuca mnie do przedostatniej strony sesji (strona nr.3) i za Chiny Ludowe nic z tym nie idzie zrobić. Podobnie z kolejnymi postami, innych graczy, pojawiającymi się po poście nr.31, od innych graczy... no stop mnie przerzuca na stronę nr.3 i tyle.

Gdy jednak ja chciałabym napisać posta, i wchodzę w "zaawansowaną edycję" wtedy te posty tam widzę, pod okienkiem, gdzie się normalnie pisze... ¯\_(ツ)_/¯

Z forum korzystam przez telefon z systemem androida, jeśli to ma jakieś znaczenie(a na drugim telefonie nie mam czegoś takiego). Wszelki restart telefonu, czy jakieś grzebanie z cookis, nic nie dają...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem