Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2023, 21:51   #189
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cześć. Przepraszam, że kazałem tyle na siebie czekać ze wpisem. Miałem praktycznie jakieś 80% zawartości i reżyser dokończyłem teraz. Opóźnienie było spowodowane przygotowaniami do wizyty w szpitalu z córką (rehabilitacje, nic poważnego, więc proszę się nie przejmować - ale same przygotowania trochę trwały) do tego padły 2 dosyć niespodziewane kolokwia, prezentacja, referat i tak się nazbierało. Miało być sporo więcej czasu.

Teraz raczej powinno być u mnie sprawniej. Następna kolejka zdecydowanie postaram się przyśpieszyć. Na pewno szybciej odezwę się na pw do MG jeżeli będzie taka potrzeba, jak w tej kolejce. Przy okazji czekam na ostatnią odpowiedź, bo tam jest bez odzewu już jakiś czas.

Alex, Shartan, żeście się rozpisali A tobie Alex gratuluję przedsiębiorczości postaci, sprawnie ci to poszło.
 
Elenorsar jest offline