Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 08:35   #191
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Powiem Wam, że mi zrobiły dzień Wasze odpisy.

Czas siąść do drugiego tygodnia. Tym razem będzie w moim opisie mniej nauki (co nie znaczy, że Wasze postaci mają jej mniej) skupię się na kółkach zainteresowań i zobaczymy jak tam kalendarz rzeczy, które mogą mieć miejsce.

Zaalaos: Twoja postać wędrując samotnie po nocach może natrafić na jakieś stwory. Chciałbym, żebyś się z tym liczył.

Shartan & Alex: mogę uznać, że się dogadaliście? wtedy wrzucę u siebie scenę z opisem "mieszkania".

Aro: uśmiałem się przy opisie przemyśleń Perciego.

Elenorsar: kompletnie zapomniałem o tamtym PW. Przepraszam. Odpowiedź masz już na skrzynce. I nie przejmuj się, każdy tu ma jakieś życie, a do forum siada w wolnym czasie. Jeszcze Ci dowalę tutaj kolokwia i prezentacje, to dopiero zobaczysz :P

Cai: I jak w drużynie? Mam nadzieję, że Viral nie przykryje się nadmiarem osobowości, bo już tu z postów Alex wynika jawna chęć zatrudnienia
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline