Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 10:39   #194
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Alex czasem nawet genialne odgrywanie może się odbić od różnych rzeczy.

Na obecna chwilę nasze postacie praktycznie w ogóle ze sobą nie obcują (nawet na Filozofii, Quezane z tyłu, Ror z przodu to nie miały prawa się słyszeć poza przedstawieniem się), ale ich charaktery są tak skraje, że "polubienie się" raczej jest znikome. Zobaczymy co nam Mi Raaz wymyśli w dalszej historii i czy się jakoś dogadają, czy rzucą do gardeł :P

Mi Raaz nie ma problemu. Jak powiedziałeś, każdy ma jakieś życie Ot się władowałem, nie dość że nauka w realu, to jeszcze nauka w grze. Dobrze, że jedno zaoczne, a drugie dzienne, to jakoś to poskładam do kupy To już w sumie będę miał dea etaty, dwa kierunki i do tego opieka na dzieckiem. Skąd ten czas się mnoży?

Tak apropo czasu, to w Strixhaven też są dekadni? I jak tak, to ile dni w dekadniu się uczymy, a ile mamy wolne?
 
Elenorsar jest offline