Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 21:46   #369
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Tildan zapewne nie takiego efektu oczekiwałaś od Falko, ale w momencie, gdy usłyszał o odciętej głowie, to takie działanie podjął. Gdyby poszła mniej szczegółowa informacja, pewnie by się zastosował do rady.

Dekline wcześniej tego nie poprawiłem, ale pozycja Falko powinna być przy Marze. On miał czekać na informacje od niej, aby ewentualnie wyjąć na drogę i nawołać dezerterów jakby była potrzeba, a dopiero później cofnąć się w miejsce, gdzie zaznaczyłeś na mapie.

W technikaliach mam rzuty. Pytanie do ukrywania się. Zręczność wynosi 29, a nie mam tej umiejętności. Przy podziale na pół zaokrąglam w dół? I ogólnie jaka jest kolejność, bo przez zbroje testy na zręczność wykonuje -10, przez nieudany test z SW kolejne - 10 oraz że nie mam Ukrywania się do dziele zręczność na 2. Dałem kolejność taka, że najpierw odejmuje 10 od zbroi na zręczności, później podzieliłem na dwa za brak umiejętności, a później odjąłem kolejne 10 za nieudane SW. Wyszło -1. Zastanawiam się, czy nie powinienem najpierw podzielić na 2, a dopiero później dwukrotnie odjąć 10. W tym wypadku wyszłoby - 6. Jak test wychodzi, że muszę wykonać na minusie, to znaczy że automatem nie zdaje, czy jak wylosuje 1 to mi się daje tka czy siak?

Niestety skradnie nie udaje się Falkowi, więc jakiekolwiek zaskoczenie niw wchodzi w grę, więc pociagnąłem dalej (tak to bym pytał, czy w ogóle mam jakaś szanse zaskoczyć przeciwnika), więc gdy tylko tamten przekracza linie, która ma zagrodzić Manfred, to Falko wybiega i macha mieczem na wroga. Niestety nie trafia i to dosyć mocno.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem