Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2023, 21:57   #556
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mnie sesja się podobała. Alex dziękuję, że ją przejęłaś i doprowadziłaś do końca. Kawał dobrej roboty. No i dałaś mi sporo radości w temacie odegrania Valla. Bardzo, ale to bardzo spodobało mi się to, przez co przechodził ten dzieciak. No bo co to jest te blisko osiem dych na karku elfa...

Co do starć w dnd to walka z ostatnim bosem byłaby nieporównywalnie trudniejsza bez opcjonalnej reguły flankowania. W zasadzie wtedy to faktycznie mogłoby być po nas. Dla mnie nauczka, żeby mieć pod ręką coś na niewidzialnych wrogów. Chyba, że Mharcis/Verna mieli Branding Smite.

Niestety wszystkim w pewnym momencie siadło morale i też nie sądzę żeby było miejsce na forum na dokończenie tej przygody. Tym bardziej jeszcze raz dzięki, za pracę, którą włożyłaś w tę sesję. Chociaż Vall pewnie jeszcze wystartuje w jakiejś rekrutacji do sesji wysokopoziomowej (tak 7+).

Mam za to kilka przemyśleń o mojej postaci.
Świetnie zgrywa się połączenie Urchin/Bladesinger przy szybkim ładowaniu w Dexa. Daje dużo frajdy, gdy obsługujesz narzędzia złodziejskie, a przy pasie wisi różdżka i księga czarów.
Za to sam Bladesinger wydaje mi się jednak kiepski. Miałem wrażenie, że w składzie więcej mogłem zdziałać czarami wspomagającymi (web, sleep) i familiarem niż machając mieczem w pierwszej linii. Ba... łukiem więcej robiłem przeciwnikom niż mieczem. Nie wiem czy wynikało to z dużego natężenia postaci walczących w zwarciu (hexblade, valor bardka, paladynka), czy to ogólna reguła dla subklasy bladesingera.

Co do tej tarczy, to miodna. Zwłaszcza w kontekście tego, że pewnie nie utrudniałaby tańca (sumowała bonusy do AC), choć pewnie Mharcis też by się o nią pokusił.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline