Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2023, 14:48   #2069
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No nie wiem jak dobrze znasz Ty

Ale Navaho wie, że był Perskim generałem w chwili przemiany. I został ich bogiem. Wiara w Mitrę trafiła do cesarstwa rzymskiego, gdzie był on w głównym panteonie bóstw do czasu chrześcijan.

Wiecie, że w czasie powstawania osady Londinium był w osadzie. Mieliście wizje z powstawaniem świątyń na terenie wielkiej Brytanii na początku naszej ery.

Większość z tego to fakty historyczne. Sesja zahacza o nie i buduje Mitrę jako boga z krwi i kości.

To co do tej pory usłyszałeś możesz potwierdzić w oparciu o relację Arwyn i wasz przebłysk wspomnień.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline