Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2023, 00:33   #12
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Spróbujmy tak, ale jak się parę dni komuś przedłuży to bez spiny. Teraz jest weekend świąteczny na przykład to ludzie mogą być zajęci.
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Ja pierwszego posta napiszę dopiero po świętach
Spiny nie planuję, to tylko propozycja
Co do świąt słuszna uwaga, na spokojnie więc zaczniemy z sesją po świętach.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Co do koterii to złóżmy coś z tego co jest już ustalone i wpiszmy w mechnikę.
Haven (*) - piwnica pod domkiem turystycznym.
Postern (*) - drugie wyjście w kanały.
Herd (***)- sprzątaczki
Mawla (****) szeryf Samantha Stokes.
Chase (*), teoretycznie ludzie odwiedzają ten ośrodek,
Linien (-) - turyści się zmieniają, zero więzi,
Portilion (??) - to zależy od tego jakie układy ma SSS

To moja propozycja. Wydaje mi się lepsza niż wpychanie nas na siłę w ramy którejś z koterii w podręczniku.

Ponawiam pytanie z PW:
Jakie warunki muszę spełnić, żeby posiadać jedną sztukę lekkiej, krótkiej broni palnej? Legalnie.
Co do broni, to w sumie mieć kasę, w Tennessee prawo jest bardzo liberalne w tym aspekcie, a w tym stanie gramy, nie wymaga się od dorosłego pozwolenia na noszenie broni krótkiej zarówno ukrytej jak i widocznej, przynajmniej od 2021. Nie chce mi się szukać jak było wcześniej. Są miejsca i sytuacje gdy nie możesz mieć broni (np. będąc pijanym) https://en.wikipedia.org/wiki/Gun_laws_in_Tennessee
Na strzelbę już musisz mieć pozwolenie.

Tak na szybko wygooglałem że wcześniej na noszenie załadowanej broni w miescach publicznych wymagane było pozwolenie, ale dla kogoś przeszkolonego włożenie magazynka to chwila, zresztą, tak jak napisałem nie będziemy szperać w archiwach legislacji i przyjmujemy stan obecny z googla.

Co do koterii - dam znać. Wolno mi idzie z mechaną bo ogarniam nową robotę przed świętami.
 
Wired jest offline