Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2023, 21:00   #4
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Czy nie byłoby problemu zagrać rasą Miraluka? I jakie miałaby maksymalne i minimalne atrybuty?
Nie ma problemu, żeby zagrać Miraluka.
Statystyki w spoilerze poniżej
Species: Miraluka
Home Planet: Unknown
Attribute min/max
DEXTERITY 2D/4D
KNOWLEDGE 2D/4D
MECHANICAL 2D/4D
PERCEPTION 1D/5D
STRENGTH 2D/4D
TECHNICAL 2D/4D

Special Abilities:
Force Sight: The Miraluka rely on their ability to percieve their surroundings by sensing the slight force vibrations emanated from all objects. In any location where the force is some way cloaked, the Miraluka are effectively blind.
Move: 10/12
Size: 1.6-1.8 meters tall
Background:
The Miraluka were a Near-Human species that differed from Humans in that they lacked eyes, only retaining vestigial eye sockets, and perceived the environment around them through Force sight instead of regular vision. This vision was so strong that if a Miraluka looked upon a Jedi or Sith, they could “see” Force radiating off them. The strength of a Miraluka’s connection to the Force varied by individual.
Miraluka, as Near-Humans, could interbreed with baseline humanity. Humans with Miraluka blood included Krynda and Lucien Draay. It was said that such mating would result in difficulties for the offspring.


Moja uwaga co do Force sight- generalnie postać ,,widziałaby" więcej niż normalni ludzie, np. wiedziałaby że ktoś stoi za zamkniętymi drzwiami, ale miałaby trudności z odczytywaniem danych z elektronicznych ekranów. W każdej sytuacji która nie byłaby idealnym spokojem z możliwością skupienia się tylko na próbie postrzegania układu energii na wyświetlaczu i przełożenia tego na to co tam jest wyświetlane, testowałbym postaci Perception na poziomie trudnym lub bardzo trudnym. Co mogłoby sprawiać problemy np. w stresującej sytuacji na statku kosmicznym. Ale postać może mieć np. droida który może pomóc jej ogarniać takie tematy.




Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
A możemy rozważyć użycie mechaniki od FFG? Chętnie bym się z nią zapoznał
https://www.fantasyflightgames.com/en/starwarsrpg/

Mechanikę od ffg znam i z mojego doświadczenia sprawdza się fajnie przy stole, ale sądzę że będzie wymagała ode mnie dużo więcej pracy przy grze na forum niż mechanika d6.


Dodatkowo zorientowałem się że nie wkleiłem części pierwszego posta i coś pomieszałem z linkami. Wprowadziłem poprawki.

 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.

Ostatnio edytowane przez Prince_Iktorn : 07-04-2023 o 21:03.
Prince_Iktorn jest offline