Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2023, 11:28   #561
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Chciałem wrzucić posta o tym jak Vall się starzeje i skupia na szkoleniu młodzików, ale jak przeczytałem o walce ze smokami i gigantami, to czuję, że u Valla daleko do emerytury.
To, że my nie możemy rozegrać całej kampanii, nie znaczy, że Bohaterowie Sandpoint nie mogli przeżyć tych wszystkich wspaniałych przygód Wręcz przeciwnie, nawet powinni. Bo są one naturalnymi konsekwencjami intryg i poczynań odradzającego się Karzouga. Ba, jego pokonanie i tak stanowiło tylko początek problemów z Władcami Run. Kto zna lore ten wie, że Karzoug był dopiero pierwszy, który miał wstać. Ale to się rozkręciło dopiero po 4715 AR. Ta kampania zaś osadzona jest w 4707 AR, a książki Sherwynn opisujące przygody naszych postaci wydano w 4710 AR. Zatem kilka lat wcześniej.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline