Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2023, 15:02   #357
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przepraszam raz jeszcze za tak duży poślizg w postowaniu na finiszu przygody. Scenka fabularna już wrzucona, osadziłem ją chronologicznie już po wszystkich podróżach opisanych w ostatnim poście MG. Wiele się wydarzyło i muszę przyznać, że w końcówce było tego chyba zbyt wiele - jak teraz spoglądam wstecz, mam wrażenie, że po upchnięciu w jedną kolejkę i wizyty u druidów i Mosiężnej Twierdzy, Middenheimu, turnieju, zaprzysiężenia straży coś mi uciekło między palcami; że w procesie fabularnego odgrywania Grety zrobiła mi się luka. Tak skomasowanego ciągu wydarzeń nie sposób przepracować we własnym poście w odpowiednio głęboki sposób, dlatego zwyczajnie to wszystko przeskoczyłem przenosząc akcję z powrotem do Bastionu.

Oddaję pałeczkę w ręce MG!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline