Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2023, 16:56   #358
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przepraszam raz jeszcze za tak duży poślizg w postowaniu na finiszu przygody. Scenka fabularna już wrzucona, osadziłem ją chronologicznie już po wszystkich podróżach opisanych w ostatnim poście MG. Wiele się wydarzyło i muszę przyznać, że w końcówce było tego chyba zbyt wiele - jak teraz spoglądam wstecz, mam wrażenie, że po upchnięciu w jedną kolejkę i wizyty u druidów i Mosiężnej Twierdzy, Middenheimu, turnieju, zaprzysiężenia straży coś mi uciekło między palcami; że w procesie fabularnego odgrywania Grety zrobiła mi się luka. Tak skomasowanego ciągu wydarzeń nie sposób przepracować we własnym poście w odpowiednio głęboki sposób, dlatego zwyczajnie to wszystko przeskoczyłem przenosząc akcję z powrotem do Bastionu.

Oddaję pałeczkę w ręce MG!
- Oki, dzięki za wrzucenie ostatniego postu BG w tej kampanii to teraz mogę zacząć myśleć o końcowym poście MG w tej kampanii

- A co do komasacji scenek... No cóż... Odniosłem wrażenie, że odkąd zrobiła się nam solówka to obaj raczej wolelibyśmy zakończyć sesję prędzej niż później. Z tego powodu mając do wyboru np. rozpisać powyższe scenki każda na jedną turę co dawałoby dodatkowe 4-5 tur albo wrzucić je w jeden ciąg co dawałoby 1 turę no to wybrałem to drugie rozwiązanie. Tak tylko mówię co, jak i dlaczego a nie, że kogoś oskarżam czy coś w ten deseń. To tak tylko gwoli wyjaśnienia
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline