Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2023, 20:03   #9
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Trochę późno, bo już minęło 2,5 miesiąca od stworzenia postaci, ale zawsze brakuje mi czasu. Teraz trochę go mam, więc lepiej późno niż wcale.

Sindarin pomógł mi stworzyć postać w systemie D&D do sesji Mi Raaz'a. Była to moja pierwsza postać w tym systemie, a konkurencja na wysokim poziomie, więc to też świadczy o poziomie przekazywanych nauk.

Sama nauka była bardzo fajnie przeprowadzona, krok po kroku. Obecnie prawdopodobnie mógłbym stworzyć postać sam, chociaż z niektórymi zagadnieniami mógłbym mieć jeszcze problem, ale to bardziej przez czas jaki minął, a nie sposób przekazania informacji. Te były bardzo dobrze przekazywane.

Na postawie opisu mojej postaci pomógł mi jak mechanicznie dopasować wszystko, aby grało ze sobą. Bardzo polecam. Dzięki tej pomocy gram w jednej z lepszych sesji jakich było mi dane wziąć udział, więc dziękuję ponownie za udzieloną pomoc.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem