Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2023, 11:59   #282
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Czary możesz używać tak długo jak masz na nie spell sloty.

Animal Friendship, szedł z elementarza, więc nie zużył spell slota. Elementarz daje jedno użycie czaru za darmo. Ale możesz próbować użyć go ponownie jeśli wykorzystasz ostatniego spellslota. Zapamiętane czary możesz rzucać tak dług jak masz spellsloty.

Opis czaru, to później fabularnie. Chyba, że chcesz, żeby inni odnotowali jak wyglądał czar. Bo może akurat Twoja tarcza jest wyjątkowa?

Mnie zawsze bawiła "personalizacja" czarów, ale rozumiem jeżeli nie masz takiej potrzeby.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 14-04-2023 o 12:07.
Mi Raaz jest offline