Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2023, 12:50   #31
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Abraskes. Dziękuję za grę. Dla mnie brak dwóch odpowiedzi pod rząd bez wyjaśnienia, dlaczego - to natychmiastowe rozwiązanie.

Przepraszam wszystkich za lekką obsuwę. Ale miałem kilka ważnych powodów i dopiero dzisiaj dałem radę usiąść do mojego hobby przy kompie Praca, przyjaciele odwiedzający swoje rodzinne miasto - robiliśmy spotkania wieczorne, a na koniec - w piątek, dowiedziałem się, ze nagle zmarł mój dobry kolega z czasów młodości, z którym od czasu do czasu jednak udawało nam się spotkać i pogadać. Dopiero dzisiaj miałem na tyle "czystą głowę" aby zająć się sesją.

Czas dla Was do piątku czyli 21 kwietnia 2023r. powinno chyba starczyć. Pamiętajcie, ze mamy też GG docki, jakbyście chcieli coś więcej rozegrać.

Anonim - sorry, że Ci tak przystopowałem Cliffa, ale u innych dzieje się tyle, że Twój bohater musiałby mieć jakiś silnik w tyłku by zrobić tyle rzeczy przez ten czas, co minął u innych. I pozwoliłem sobie na "wyrównanie" linii czasowej. Oczywiście twoje deklaracje z posta są dla mnie ważne.
 
Armiel jest offline