Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2023, 15:18   #359
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 50 - 2521. wiosna - KONIEC

No to moja ostatnia tura poszła To koniec tego rozdziału naszej górskiej sagi więc daruję sobie standardową rozpiskę HP-ków, terminy itd.


- Jak widać obecna tura jest też łącznikiem z planowaną rakrutą i kontynuacją tych górskich historii. Z góry chciałbym Ci Keth serdecznie podziękować i pogratulować udziału w tej odsłonie kampanii. I to od początku do końca. U nas minął lekko ponad rok w naszym realu od początku sesji, wyszło w tymczasie 50 Tur, w grze większość z tych literek działo się w ciągu dwóch wiosennych miesięcy. Cel tej kampanii czyli dotarcie i kolonizacja Bastionu został osiągnięty. No i z miejsca chciałbym Cię zaprosić na kolejną odsłonę tej opowieści

- Myślę, że jak się weźmie pod uwagę start i koniec sesji to ładnie widać progres postaci. Zwłaszcza społeczny no i pod względem kariery. Chyba nawet nie tylko u BG ale też tych BN-ów co się zwykle wokół nich przewijali.

- A następna to by się działa w wiosennych początkach 2521 KI. Czyli w czasie najazdu armii Shurta Lenka na Kislev i Ostland. Więc klimaty byłyby zapewne głównie wojenne i okołowojenne. Co do Grety i ewentualnie nowych BG to zapewne by się wcielali w grupę ochotników pod sztandarami margrabiego jacy będą walczyć z siłami najedźców. Więc rekruta zapewne zaczęłaby się w podobnej scenerii jak ostatnia scenka w "Zającu". Właściwie podobnie jak ta z obecnej sesji tylko werbunek byłby nie do kolonizacji gór tylko do oddziału margrabiego jaki będzie walczył z chaosytami.

- No i cóż, jak coś byś chciał dodać, zapytać, wyjaśnić, czy co to chyba jest do tego dobra okazja
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline