Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2023, 15:30   #32
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Armiel Zobacz post
Anonim - sorry, że Ci tak przystopowałem Cliffa, ale u innych dzieje się tyle, że Twój bohater musiałby mieć jakiś silnik w tyłku by zrobić tyle rzeczy przez ten czas, co minął u innych. I pozwoliłem sobie na "wyrównanie" linii czasowej. Oczywiście twoje deklaracje z posta są dla mnie ważne.
W porządku, nie zwracałem uwagi na czas jaki upływał u innych postaci. Nie byłoby problemu jakby Cliff nadal był w swoim pokoju i przebierał się. Jakbym w przyszłości wybiegał za bardzo z chronologią to nie dlatego, że tworzę postać Mario po gwiazdce tylko przez nieuwagę co dzieje się u osób, których Cliff nie widzi - więc po prostu przystopuj deklarację tam gdzie będzie pasowało (jak teraz).

Spodziewam się, że w którymś momencie zadeklaruję, że Cliff gdzieś idzie, ale w odpisie MG potknie się i tak nieszczęśliwie upadnie, że zginie.
 
Anonim jest offline