Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2023, 22:17   #31
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Wired, czy techniczny Jawa widziałby się jako technik na pokładzie statku Łowcy nagród?
Mi powoli wychodzi przemytnik, "kumpel" Hana Solo, ale tych ras jest tyle że pewnie jeszcze chwila minie zanim się finalnie zdecyduję. Tak czy inaczej jak najbardziej odnajdzie się na takim statku, pozostaje tylko kwestia czy nie dostałby jakiejś własnej fregaty od MG i czy wtedy ma sens latać czyjąś ale jak najbardziej mogą razem podróżować i się kumplować. Odezwę się na PM.
Z tego co czytam Togorianie średnio lubią technikę, kobiety bardziej ale i tak jako rasa są na poziomie rewolucji przemysłowe opartej na solarach, żaden high-tech, więc postacie by się dobrze uzupełniały Jeden by wrzucał na statek skrzynie pełne dziwnych urządzeń o które drugi by nie pytał, a drugi jakiś patałachów w kajdanach, o których ten pierwszy by nie pytał - idealny układ towar jest towar

Cytat:
Napisał Prince_Iktorn Zobacz post
W razie trafienia obrażenia określa się rzutem obr. broni vs Stamina+pancerz broniącego. Przykładowo standardowy karabin blasterowy strzela za 4-5D, standardowy pancerz to ok 1-2D.
Gdzie mogę znaleźć tę mechanikę? W 2ed jest sama siła i już się martwiłem że ją ignorując strzelę sobie w stopę, stamina mi się bardziej podoba Stamina bezpośrednio przekłada się na parowanie czy jest jakiś wzór?

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ekwipunek dostaniemy na początku sesji? Bo ja nadal nie wiem co mam, poza mieczem, droidem i ubraniem
O, i pytanko jaki ekwipunek warto mieć? bo w sumie nie wiem co można
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 17-04-2023 o 22:36.
Wired jest offline