Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2023, 07:23   #33
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Ekwipunek dostaniemy na początku sesji? Bo ja nadal nie wiem co mam, poza mieczem, droidem i ubraniem [IMG]file:///C:/Users/W510F~1.GRZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]
Cytat:
Napisał Wired Zobacz post
Gdzie mogę znaleźć tę mechanikę? W 2ed jest sama siła i już się martwiłem że ją ignorując strzelę sobie w stopę, stamina mi się bardziej podoba [IMG]file:///C:/Users/W510F~1.GRZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif[/IMG]Stamina bezpośrednio przekłada się na parowanie czy jest jakiś wzór?
O, i pytanko jaki ekwipunek warto mieć? bo w sumie nie wiem co można [IMG]file:///C:/Users/W510F~1.GRZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.gif[/IMG]
Ekwipunek dostajecie na początku sesji.
Stamina to umiejętność przypisana do atrybutu Strenght. Sprawdziłem teraz podręcznik i wyszło mi że używanie Staminy do obrony przed obrażeniami to jest mój houserule. Używałem go od tylu lat i tak dawno, że już sam byłem pewny że to oficjalna zasada XD. Używałem jej, żeby BG mieli większą przeżywalność , bo jak pisałem, system jest dość śmiertelny.
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post
Śledzę rekrutację i coś tam sobie po cichu mielę. Dżedaji niespecjalnie trawię (chyba że Szarych). Na tą chwilę to najpewniej jakiś cyniczny najemnik/agent, najpewniej z mechanicznym templatem Laconic Scout lub Intelligence Operative. Rasowo Chiss. Dumam jeszcze nad konkretami, więc to tylko bardzo luźny sygnał zainteresowania. Dwa pytania:

1. Ile minęło lat od Bitwy o Yavin tak plus-minus?

2. Jak się ma sprawa z Force sensitivity? Wystarczy wykupić odpowiedną cechę?
1. Mniej więcej 12 lat – jest ok 12ABY.
2. Przy tworzeniu postaci nie, po prostu deklarujesz, że jesteś. Ale trzeba uważać, postaci Force Sensitive muszą być dobre i cnotliwe bo Ciemna Strona czyha...
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline