Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2023, 08:23   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Miło mi was poznać - skomentował Mekor. Vuko zaś nadal patrzył spode łba wysysając szpik z pokruszonej kości.
- Kierujecie się na południe, czy na zachód? Bandyci mogą się czaić i tu i tam. Doskonała zupa - przerwał na moment i z zapałem godnym robotnika budowlanego po całym dniu pracy wiosłował łyżką w misce.

- Daleko na południu są ziemie jaszczuroludzi, tam raczej się nie zapuścili. Bliżej są ziemie koboldów. A na zachodzie… cóż. Tam nie ma nic ciekawego. Rzadko tam chodzę.


Młodzieniec poprosił o dokładkę, a gdy skończył to kawałkiem chleba wytarł miskę do sucha. Po wszystkim ze smakiem pochłonął również ten kawałek chleba. Widocznie życie w lokalnym lesie nie rozpieszczało dostatkiem pożywienia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline