Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2023, 10:46   #28
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Nie będzie to Twoja pierwsza założona sonda rekrutacyjna pozbawiona konkluzji i ograniczona do pustych obiecanek oraz czczej gadaniny.

A jak tak boli cię prawda to zacznij traktować z szacunkiem ludzi z którymi grasz. Zamiast porzucać sesje bez słowa.
No i długo nie trzeba było czekać żeby wyszło szydło z worka i wielka pani Alex Tyler pokazała swoje prawdziwe oblicze. Dotychczas takie sprawy załatwiało się na priv, w sensie żeby coś komuś zasugerować lub wyrazić opinię. Teraz jak widzę zasady się zmieniły. Cieszę się twoim szczęściem skoro masz tyle zapału, wolnego czasu i brak życia prywatnego, że zgłaszać się i grać w większości możliwych sesji, ale nie powinnaś oceniać innych swoją miarą. Nie oceniać innych ani tym bardziej piętnować publicznie. Gdzię jest Twój szacunek do innych ludzi? Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Kiedyś to było nie do przyjęcia, a przynajmniej tak mi się wydaje. Gdzie się podziały zasady “nietykiety” czy wzajemnego szacunku…? A przepraszam. Chyba wiem gdzie się podziały. Zapodziały się gdzieś w szeroko rozumianych “zmianach na lepsze” tego forum.
Nic się nie zmieniło poza zniesieniem systemu rekrutacji czy mydleniem oczu nic nie wnoszącymi ankietami w temacie systemu reputacji czy przyszłości forum oraz zasłanianiem się i chowaniem za plecami jakiegoś mitycznego wręcz, a nieistniejącego właściciela forum bez którego nie można dokonać żadnych zmian.

Nie można, bo rządzącej tu klice ten fakt odpowiada i nic w tym temacie się nie zmieni. To jest i zawsze było forum grupki znajomych, którzy pod pozorami otwartości na innych potencjalnych graczy oraz otwartych na “zmiany na lepsze” tak naprawdę nie chcą niczego zmieniać i naprawiać tylko po to, żeby nadal bawić się w swoim własnym zamkniętym gronie.

To forum umiera już od dawna i nic tego nie zmieni, ale nie umrze bo jak napisane wyżej klika będzie się tu nadal bawić. We własnym zaufanym gronie. Nigdy nie było tu tak toksycznie jak teraz.

Choć moja przygoda na tym forum nie była zbyt długa, jednak pozostawia niesmak i zażenowanie ale cóż. Wiem, że nikt nie będzie za mną tęsknił więc nawet się nie żegnam.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline