Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2023, 18:38   #1
Bugzy Malone
 
Bugzy Malone's Avatar
 
Reputacja: 0 Bugzy Malone ma wyłączoną reputację
[D&D 5e] Po ciemnej stronie Księżyca [Ravenloft]


Siemandero!

Wiem, że ostatnio dałem ciała z moją sesją, ale miałem sytuację szpitalną i nie miałem nawet jak się odezwać do ludzi. Ze zdrowiem już lepiej, czasu też mam pod dostatkiem, więc postanowiłem wystartować z rekrutą. Nie będę się zbytnio rozpisywał odnośnie fabuły - będąc na Wybrzeżu Mieczy postaci graczy zostaną ogarnięte Mgłami Ravenloftu, które przeniosą ich do domeny znanej jako Vorostokov, gdzie panuje wieczna zima. Będą się musieli tam zmierzyć nie tylko z paskudną pogodą, ale i czymś... dużo groźniejszym. Przygoda będzie połączeniem fantasy z horrorem na niegościnnym terenie.

Zaczniecie grę na 5 poziomie postaci, z awansem do 8 na zasadzie kamieni milowych. Historia bohatera nie musi być obszerna. Chcę opis fizyczny, charakterystykę i kilka zdań o przeszłości postaci. Na cechy macie 27 Point Buy. HP pełne na 1 poziomie, potem uśrednione. Rasy oficjalne, ale bez latających, co do klas nie mam zastrzeżeń. Backgroundy z podręczników, można też tworzyć własne wedle zasad z PHB. Co do ekwipunku, to macie ten z backgroundu i klasy, 650gp do wydania i jeden magiczny przedmiot klasy uncommon.

Jeśli chodzi o częstotliwość odpisywania to raczej będzie to na zasadzie wzajemnego motywowania się, ale nie chciałbym, żeby sesja zamulała i dać odpiskę chociaż raz na tydzień. Będziemy korzystać z Google docs do ewentualnych dialogów, rozgrywania walk i posuwania dynamicznej akcji. Z zasad opcjonalnych będziemy używać flankowania oraz zasad odnośnie ekstremalnej pogody oraz strachu i grozy z DMG. Przyjmę 4-6 graczy. Karty wypełnijcie w myth-weavers albo dndbeyond, a link wraz z częścią fabularną podeślijcie na PW. Awatary na 200 pikseli szerokości, bez zdjęć aktorów czy mangi.

To chyba tyle. To jak, znajdzie siÄ™ ktoÅ› do pogrania? JakieÅ› pytania?




Zgłoszone KP:

1. S'Ula Mentak - Aasimar Warlock od Mi Raaza,
2. Odyssya Merkreiv - Vedalken Artificer od Shartana,
3. Verryn Tallstag - Half Elf Sorcerer od Kerma,
4. Debllur - Tiefling Ranger od Cioldana,
5. Vagra - Half Orc Cleric od Szelmy,
6. Płomień Równiny - Loxodon Druid od Koime,
7. Marius Utopiec - Human Warlock od Brilchana,
8. Rita Marvella - Human Paladin od Alex Tyler,
9. Marcel Debonair - Human Sorcerer od Aro,
 

Ostatnio edytowane przez Bugzy Malone : 28-04-2023 o 09:07.
Bugzy Malone jest offline