Wątek: Słowianie RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2023, 21:09   #9
AdamRonek
 
Reputacja: 1 AdamRonek nie jest za bardzo znany
Jestem całkowicie z Tobą zgodny! Jeśli świat jest tego wart, to fuzja świata z silnikiem opartym na Yggdrasil/Keltia może być świetnym pomysłem. Kompatybilność między settingami otwiera wiele możliwości ekspansji na nowe tereny, takie jak mityczna Scandia czy Ynys Prydein, zwana przez Rzymian Britannią. Choć wiem, że nie będzie to łatwe ani szybkie zadanie, ale może warto spróbować, zwłaszcza jeśli mechanika gry jako całość pozostawia wiele do życzenia. Jestem zwykle przeciwnikiem modyfikacji autorskich w gotowych grach, ale w tym przypadku zdecydowanie widzę uzasadniony wyjątek, zwłaszcza jeśli mamy szansę poprawić rozgrywkę poprzez połączenie światów i mechanik."
https://piosenki-religijne.pl/
Dodatkowo, jako moje osobiste zdanie, uważam, że połączenie światów z różnych gier może być fascynującym doświadczeniem, dającym graczom nowe możliwości i przygody. Ważne jest jednak zachowanie spójności i balansu między różnymi settingami, aby zachować jakość rozgrywki. Jestem ciekaw, jak taki eksperyment mógłby się udać i jakie nowe przygody czekałyby graczy w takim połączonym świecie.
 
AdamRonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem