Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2023, 11:29   #22
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja bym się rzucił na ten ryzykowny plan. Jak się bawić, to się bawić.

Jeszcze raz przeanalizuję czary jakie mam, bo zdążyłbym je przetrenować

Jakakolwiek opcja pozostawiania bram otwartych w mojej ocenie nie wchodzi w grę, chyba, że zaminujemy wejście jakoś. Wtedy otwarta brama ich skusi i tam można ich załatwić.

Więcej napiszę w swoim poście

EDIT:

Post już jest.

Myślę, że możemy ich związać w bramie. Jeżeli możemy sobie pozwoić na odpoczynek, to mój druid przygotuje czar Oplątanie

Obejmie on całą szerokość bramy. Część nie będzie mogła się ruszyć w ogóle, dla reszty będzie to trudny teren, więc będą do nas szli dwa razy wolniej.

(nie mogę znaleźć jak się liczy DC czarów w Pathfinderze. Wydaje mi się, że to będzie 14, ale nie mam pewności. )

Zakładając, że szybkorosnące roślinki przebiją się przez tę ubitą drogę.

Tyle pomysłów z mojej strony. Trzeba zapytać co mają gospodarze na podorędziu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 24-04-2023 o 13:46.
Mi Raaz jest offline