Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2023, 13:28   #14
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie było czasu do stracenia. Łotry popadły w rutynę i pojawiła się szansa na to, żeby utrzeć im nosa.

- Możemy zamknąć bramy i próbować bronić się z góry.

Mekor wstał i sprężystym krokiem ruszył w stronę bramy.

- Albo możemy urządzić tutaj pułapkę. Jeżeli brama będzie zamknięta spróbują obejść palisadę i wspiąć się z innej strony. Jeżeli bramy będą otwarte, to nikt nas od tyłu nie będzie chciał najść. Skoro się rozleniwili, to może to jest opcja.

Młody druid myślał o czymś intensywnie. Przeszedł się po klepisku pod bramą. Na moment przyklęknął i dotykał otwartą dłonią klepiska szepcząc coś pod nosem. Jakby rozmawiał z ziemią, albo postradał zmysły.

- Moglibyśmy ich ostrzelać, albo polać olejem i podpalić.

Co myślicie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline