Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2023, 10:43   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czołem!
Zgłaszam się na służbę!
Wstępnie mam pomysł na reaktywacje starej postaci Ostlandzkiego wojaka który szwendał się na południe do Nuln, a teraz wrócił co sił w nogach w rodzinne strony żeby bronić swojej prowincji.

Postaram się jak najszybciej podesłać KP choć możliwe że będę prosił o trochę pomocy przy mechanice bo moją znajomość 2ed się znacznie zdegenerowała.
- Witam w rekrucie Co do wstępnego projektu to ostlandzki wojak pasi w sam raz do wojny w Ostlandzie A co do mechy to jest parę gotowych KP na wzór. Można je wziąć takie jakie są lub jakoś zmodyfikować. Ale jakby i tak była jakaś pomoc potrzebna to daj znać


@Wszyscy


- Właściwie nic nie stoi na przeszkodzie abyście mi nadsyłali nawet niedokończone KP czy jakieś wstępne projekty. Zwłaszcza jak nie na ostatnią chwilę. Wtedy zawsze łatwiej coś poradzić, doradzić, edycić czy w ogóle zmienić koncept póki jeszcze jest czas i okazja
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline