Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2023, 13:05   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cześć!
Świetnie to wygląda i pewnie chętnie bym zagrał. Mam tylko wątpliwości czy mechanika Bastionu nie będzie dla mnie przeszkodą. W Warhammera 2 i 4 grałem, coś tam wiem zarówno o mechanice jak i świecie. Gorzej być może z houserulami I jak dotąd na LI nigdy nie grałem. Raczej czytałem forum. I wreszcie, jakbym już miał grać, to chodziłby mi po głowie konspekt, postaci nie stricte do walki. Raczej wsparcie zapleczowe. Jakiś aptekarz, który by produkował medykamenty dla chorych, rannych i cierpiących, a tych pewnie będzie sporo.
- Cóż mieliśmy już jedną zielarkę-cyruliczkę w poprzedniej części i całkiem ładnie sobie radziła. Chociaż poprzednia część była raczej surwiwalowa niż wojenna. Ale jakiś cyrulik czy inne zaplecze też pasuje do armii i kampanii wojennej.

- Co do mechaniki to w grze raczej ja się nią zajmuję. Gracze najczęsciej (patrząc po innych moich sesjach z młotka) zajmuja się rozwojem za PD-ki. Więc całkiem możliwe, że większość zaintersowania/kontaktu z mechą kończy się na etapie rekruty i zmajstrowania KP. Jak się ktoś obawia robić KP na mechanice bastionowej zawsze może postać zrobić normalnie z podręcznika.

- W każdym razie dzięki za dobre słowo i zapraszam serdecznie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline