Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 23:29   #1276
Kerende
 
Reputacja: 1 Kerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputacjęKerende ma wspaniałą reputację
Może zacznę tak.

Witam wszystkim! Jestem tutaj nowy i szukam pomocy, aby się połapać co gdzie i jak. Interesuję się Rpg już od 4 lat. Od 3 lat lecą MMORpg. Natomiast od pół roku sesje RPG. Gram na takich forach jak Dragoon World czy Kroniki Chaosu. Sam buduję jedno natomiast tutaj zauważyłem, że opieracie się na pewnych silnikach. Nie znam tych silników więc nie mogę brać udziału w sesjach. Podobają mi się prawie wszystkie sesje, ale niestety nie znam silnika. Chciałbym załapać się do jakiejś sesji gdzie nie trzeba znać silników itd. itp. Jestem jak już wyżej widać doświadczonym fanem fantasy. Z dobrym MG i dobry współtowarzyszami potrafię działać cuda. Proszę o szybką odpowiedź.
 
Kerende jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem