Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 23:51   #11
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Niestety ale sama wypłoszyłaś ludzi stawiając olbrzymiaste wymagania. Jestem już trochę (2 miesiące) na lastinnie i mogę powiedzieć jedynie tyle, że co lepsi gracze grają i prowadzą, a początkujących/nieznających systemu odrzuciłaś. Więc albo poczekaj na moment gdy się pokończy kilka sesji, albo coś wykombinuj
Ja obecnie gram w 4 sesje, lecz jedna prawdopodobnie się zakończy niebawem, mam chętnych graczy do gry lecz nie mam czasu na rozpisanie rekrutacji. Chętnie bym zagrał w wampira ale nie spełniam wymogów, mianowicie nie znam 2 edycji. Kiedyś grałem i prowadziłem w maskaradę ale 'kropki' mnie rozwalały. System piękny, mechanika do... kitu.
Więc jeśli byś przymknęła oko na znajomość systemu i wspólnie stworzyła historię (mam na myśli, że ja piszę historię Ty odsyłasz z zaznaczonymi punktami do uzupełnienia, jakieś rozbudowanie/mini przygódka i tak aż do stworzenia postaci, która idealnie się wpasuje do Twojej przygody, a zarazem będzie sprawiać mi radość z gry). Ten sposób tworzenia postaci jest mi bliski z kilku powodów, bo MG nie będzie miał 'wykolejeńca' i może kilka wątków gładko wpleść, ja będę miał postać, która już odbyła wprowadzającą 'jedynkę' i postać stanie się żywa.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline