Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2023, 11:55   #62
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
NAszły mnie podobne wątpliwości, ale dla dobra scenariusza, jak się wyrobię, pozwolę sobię odbyć rozmowę z Haschke w tej sprawie.

Na zasadzie:

-Herr Haschke, sprawa jest.
-Czego? Zajęty jestem.
-No właśnie w tej sprawie. Wy tu macie robotę i ochronę bo baron was strzeże. No i potrza mu przez to ludzi. I ponoć chce przez to nas wykorzystać, aby jakieś środki dostać na spłaty. A my wolimy na dupie se siedzieć. Zróbcie coś z tym.
-Chyba kpisz?! Nie będziecie tu bezczynnie na dupie siedzieć, zwłaszcza jak baron chce uzyskać środki na spłatę zaległości podatkowych!
-Ale my się pisali tylko na ochronę waszej osoby, pozwolę sobie wam przypomnieć. I nic nam do barona!
-Skoro on zwalnia was z obowiązku zastępując swoimi ludźmi, to ja nakazuję wam ich zastąpić!
-Aaaaale...
-Ani słowa więcej! To rozkaz! A teraz wynocha!

I po sprawie.

Niech to ktoś wklei, jak Wam pasuje, bo ja nie mam jak zrobić tego w poście. Możemy zrobić dwuosobową delegację, weźcie se Wilhelma, to pewnie ulubieniec Haschke.

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline