Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2023, 11:28   #4
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Witajcie.

Też cię cieszę, że będę miał okazje zagrać w tej sesji. Zwłaszcza, że dynamika relacji postaci zapowiada się całkiem interesująco. Zaś gracze z tych sumiennych i wczuwających się w postać. Wiem, że z Szelmą jeszcze nie grałem, ale z tego widziałem w Wiedźmiei Pieśni, którą od czasu do czasu podczytuje, to też zalicza się do grona takich graczy.


Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Jest mitomanką z intelektem poniżej średniej, która jak dotąd miała sporo szczęścia w życiu.
S`Ulę miałem już okazje poznać w innej w sesji. Także mniej więcej wiem czego się spodziewać.

Z kolei w kontraście do S`Uli moja postać, to geniusz naukowy. Mądrala z Ravnicy, której, aż tak szczęście nie dopisywało jak aaasmirce.

Przeglądałem niedawno niektóre starsze sesje i natknąłem się się na sesje z udziałem siostry Rity, także tę postać też trochę kojarzę. Pozostałe dwójka postaci z kolei będzie już dla mnie zupełną niespodzianką.

Przyjemnej gry
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 28-04-2023 o 11:31.
Shartan jest offline