Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2023, 10:57   #2
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Oddysya kroczyła pewnie przed siebie wraz z jej wiernym towarzyszem u boku. Z dala od oczu wścibskich oczu. Tak się jej przynajmniej wydawało. Kiedy w końcu znalazła odpowiednio odludne miejsce mogła w końcu przystąpić do testów. Była bardzo podekscytowana, bowiem chciała jak najszybciej przetestować nowe ulepszenia nad, którymi tak nie dawno pracowała.
- Zdejmij płaszcz. - zwróciła się do towarzysza - To odpowiednio oddalone miejsce od cywilizacji i nikt nam nie powinien przeszkadzać. Czas rozpocząć testy.
Towarzyszący Veldakence mężczyzna, a tak się przynajmniej wydawało z jego potężnej postury ściągnął długi czarny płaszcz. Zaś Oddysya przyglądała się mu przez dłuższą chwilę podziwiając dzieło własnych rąk.


Veldakenka kiedy tylko skończyła się przyglądać Obrońcy, którego stworzyła, a który wyglądem przypominał futurystycznego robota bojowego, którym właściwie był rozpoczęła testy wprowadzonych ulepszeń
- Jestem zadowolona. Wszystkie nowe wprowadzone innowacje działają poprawnie. Testy zakończone. Czas się stąd zbierać Rav.
Oddusya zarzuciła kaptur na głowę i szykowała się do odejścia wraz z jej Stalowym Obrońcą. W przyszłości może wprowadzę Ravowi możliwość mówienia. Mogłabym, to zrobić teraz, ale brakuje mi odpowiednich części. Mogłabym je zastąpić innymi, ale to byłaby profanacja. Nie zgodzę by mój Obrońca mówił jakiś zachrypniętym głosem starego pijaka. Poczekam, aż zdobędę odpowiednie części. Wszystko w moim Obrońcy musi być perfekcyjne.
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 29-04-2023 o 11:42.
Shartan jest offline