Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2023, 18:51   #68
Bellatrix
 
Reputacja: 1 Bellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputacjęBellatrix ma wspaniałą reputację
Czas na szczerość z mojej strony.

Trochę się z tym nosiłam, bo myślałam, że może się poprawi, ale nie. Przede wszystkim, to mam zarzut do siebie, że w ogóle odpaliłam tę sesję, nie będąc w 100% pewną co do kart postaci. Chciałam po prostu poprowadzić tę sesję i chyba aż za bardzo, bo zamiast powiedzieć ‘nie udało się zebrać odpowiednich graczy do tej przygody’ postanowiłam jednak poprowadzić z tymi, co myślałam, że skoro mają taki staż na forum, to pociągną to odpowiednio i się zaangażują.

Mój wielki błąd, którego już nie popełnię.

Oprócz tak naprawdę Szelmy (która jako nowa osoba na forum od początku ciągnęła tę sesję na swoich plecach i która jest w mojej opinii fantastyczną graczką!) i przebłysków Bielona, reszta wlecze się za Nimi i chyba nawet odpisuje z przymusu, a gadanie w postach, jakby się miało udar to nie jest odgrywanie postaci jak dla mnie (tak, Dekline, to do Ciebie). Niby ordnung u Ciebie ważny, a masz gdzieś, że chciałam, żebyś justował i wcinał posta - rozumiem, że można pisać z telefonu ale potem w domu można poprawić i edytować.

Starałam się Was jakoś zachęcić dobrym słowem i wiem, że być może przygoda nie spełnia Waszych oczekiwań (możliwe też, że przez moje nieudolne prowadzenie), ale grając na tym forum z innymi ludźmi, którzy naprawdę wkładają dużo w swoje posty (np Alex Tyler czy Aro) miałam jakiś obraz tego, jak powinno się przykładać do gry i przyzwyczaiłam się do wysokiego poziomu. Ja ze swojej strony staram się dawać jak najwięcej ale nie wiem, czy to kwestia przygody, czy po prostu tego, że kobieta prowadzi ale oprócz Szelmy i Bielona nie mogę nikogo wyróżnić. I wydrenowało to ze mnie całkowicie energię do dalszego prowadzenia. Uważam, że MG i gracze powinni się napędzać wzajemnie, żeby sesja szła do przodu. Najwyraźniej nie byłam na tyle dobrą MG, by z poniektórych wykrzesać coś więcej. Ja sama nigdy nie piszę na ‘odwal się’ i nie chcę tak też prowadzić sesji. A skoro część graczy nie daje mi tej energii, to nie ma sensu prowadzić.

Dlatego kończę Wiedźmią Pieśń, bo po prostu nie mam już żadnej radości z pisania/prowadzenia dla niektórych z Was. Całkiem możliwe, że sesja Was nie porwała przez to, że nie jestem zbyt doświadczoną MG, dlatego chyba nie ma sensu, żebyście się - przynajmniej w części - męczyli. Dziękuję Wam za dotychczasową grę, to była moja ostatnia sesja na LI w roli MG. Jeśli zrobiłam jakieś błędy przy prowadzeniu/zarządzaniu sesją, możecie je teraz wypisać.

Życzę Wam wszystkiego dobrego i dziękuję za poświecony sesji czas.
 
Bellatrix jest offline