Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2023, 01:04   #41
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Spokojnie Ruda, żaden metagaming. To że ja jakieś możliwe błędy robię myśląc swoją postacią to żaden metagaming, tylko to, że nie traktuje tej sesji jako jakieś głębokiej rozkminy i niektóre informacje podane biorę za ogólnodostępne. Jeżeli to jest faktycznie wiedza tylko Twojej postaci, że jakieś lekarstwa były przy rannej i że pracuje w szpitalu nie widzę problemu. Nie bierz tego tak do siebie. Nie przyszło mi to do głowy, bo się nad tym nie zastanawiałem. Identyfikator szpitalny jest bardzo specyficzny zazwyczaj, niezależnie od stanu czy miasta. Buteleczka z lekarstwem na receptę jest również specyficzna. Żona pracuje w ER, bywam w szpitalu a butelki farmaceutyczne zna każdy kto bywa w aptece. Moja postać rzucając choćby mimochodem wzrokiem zapewne by żadnego testu na takie rozkminy nie potrzebowała. MG podał to info we wspólnym fragmencie, wiec założyłem że te rzeczy Twoja ogląda jakoś tak przy wszystkich obecnych.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline