Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2023, 21:17   #19
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Proszę jeszcze o wyjaśnienia:
Załóżmy, że mam Pilot bez numerka i dwa razy pilota na 0, czy to znaczy, że mam Pilotaż na 1 i dwie specjalizacje, czy trzy specjalizacje, czy pilota na dwa?
walka wręcz 1 dowolna - czy już daje mi specjalizację, czy dopiero po dopięciu walka wręcz (bez broni) - 0?

Jako, że jest dość dużo zgłoszeń żeńskich, to jeszcze może się zmienić.
Będzie jak pisałem impulsywny pilot, który potrafi użyć broni dystansowej i nawiązać bójkę w barze, dobrze radzi sobie w navigacji nawet między gwiezdnej, posiada jakieś umiejętności mechaniczne - napęd skokowy, lub mechanika, dobrze komunikuje się z komputerami i mogłaby wykonywać zwiad i proste interakcje z paserami, chociaż niechętnie opuszcza mostek. Ma skłonności do hazardu i nie tylko przy stole do gry, ale zwłaszcza w życiu.

Typ ekstrawertyka, który potrafi z duszy towarzystwa przejść natychmiast do awanturniczego szału. Znana z jakości usług pilota i bezkompromisowego podejścia.
Kiedy jest za sterami, to jest jej statek.
 
Nanatar jest offline