Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 12:15   #99
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Khel, co do metalowego szkieletu który posiada Posv wydaje mi to oczywiście przypadkiem ale mój Genoshian posiada też szkielet który jest stopem tytanu i adamentium i wydaje mi się że daje to nam podobne zdolności jak np. dalekie skoki. A co do tego, że nie patrzę na resztę, pewnie że patrzę. I sposób w jaki pokonałem przepaść(chyba, że Mid zrzuci mnie jednak w dół z diabelskim uśmieszkiem )
ma pokazać reszcie jak mogą pokonać tą przeszkodę, działa to na podobnej zasadzie jak Genoshian, który wcześniej zobaczył jak ta tajemnicza kobieta pokonuje przepaść a potem naśladował jej ruchy. A zrobiłem to, żebyśmy nie czepiali się przez kolejną kolejkę Veriene tylko ruszyli się trochę z miejsca za nim zabije nas jakaś lawina kamieni.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline