Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2023, 21:43   #463
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jest wpis. Tylko ja mówiłem, Keth wróć swoją oryginalną wersję, aby to się zgrywało. Bo inaczej moja część nie będzie miała sensu, a gdyby nie działania Manfreda, które wcześniej opisałeś, to Falko nie miałby zbytnio powodu to mówienia czegokolwiek.

Co do deklaracji, to oczywiście przekonywanie. Na d100 wypadło mi 30. Ogłada Falka wynosi 37. Do tego chciałbym wykorzystać (o ile mogę) Łotrzyk +10 do plotkowania i przekonywania w półświatku. Jak dobrze rozumiem to ułatwia poziom trudności i w tedy muszę wyrzucić poniżej 37+10=47? Do tego podejrzewam, że masz ustalone jakieś utrudnienie, bo raczej nie łatwo będzie przekonać przeciwnika, żeby uciekał, skoro może czuć się bezpiecznej mając zakładników.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem