Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2023, 22:34   #38
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Oki to chyba wychodzimy na ostatnią prostą w tej rekrucie Wysłaliście na ostatni moment sporo KP i chyba właśnie skończyłem je sprawdzać. Spójrzcie na pw jakby co.

- Ogólnie zapowiada się ciekawa i barwna kompanija na tą sesję Aha, nie wiem czy każdemy zdążyłem napisać ale za Rangi przypadają też pomocnicy. Każdemu wedle Rangi właśnie. Za R 2-4 jak ma większość z Was to przypada 2-10 pomocników. Jak ktoś chce może ich zagospodarować jako osoby towarzyszące głównej a jak woli grać solistą to nie ma sprawy, też może być.



- A póki co skład wygląda tak:


Mharek - Gotthard Diestler - wywiadowca z Ostlandu - KP skończona
Mirekt13 - Tobias Walder - ostlandzki zwiadowca i łucznik - KP skończona
Dekares - Stefan Jeager - ostlandzki wojak i zwiadowca - KP prawie skończona
Cioldan - Duivel Mundo-naru - elficki zwiadowca i awanturnik - KP prawie skończona
Seachmall - Eitri Ironforge - krasnoludzki inżynier - KP prawie skończona
Zell - Alezzia di Lucci - magister światła - KP w trakcie prac
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline