Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2023, 14:14   #6
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Hejka, mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawić.

Co mogę powiedzieć o moim dorfie.
Na zasadzie, co wasze postaci o nim zdążyły usłyszeć.

Eitri Ironforge jest krasnoludem z któregoś Karaku (Krasnoludzkie twierdze w górach).
Ciągle nosi rękawice, jeżeli uda się zauważyć go bez nich, to jego dłonie są sino-niebieskie.
Posiada srebrny otwierany medalion.
Matkuje wszystkim - w sensie upewnia się, że masz co potrzebujesz, aby wykonać swoje zadanie.
"Czy zabrałeś prowiant? A ubranie na zmianę? Ma padać. Nie zapomnij miecza!"
Nie wiadomo czemu przyłączył się do oddziałów margrabiego, sam odpowiada "Bo musiałem".

Lista pseudonimów dla BN-ów:
Duivel Mundo-naru - Wutelgi - Dosłownie Leśny Elf po Khazalidzku. Wybacz, ale jako ostrouchy drzewolub nie zasługujesz na więcej :P

Poniższe są robocze. Jeżeli sądzicie, że nie pasują pomóżcie mi coś dobrać.

Gotthard Diestler - Lhumgi - Człowiek sierp - Odnośnik do tego, że dowodzi Kislevskimi Kozakami i ich szablami.

Tobias Walder - Wutumgi - Leśny człowiek - łuczink i zwiadowca. Zakładam, że łowca więc w lesie żyjący.

Stefan Jeager - Gadumgi - Człowiek Odnajdywacz - no bo zwiadowca.

Mam też oczywiście dla postaci Zell. Bryninn - Świtlista Pani
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem