Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2023, 16:36   #21
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mekor polubił przybyszów. Najwyraźniej faktycznie chcieli zrobić coś dobrego. Pytanie jak daleko mieli się posunąć.

- Gdy ich podpalimy, to mniejsza o korzenie roślin, ale doznają dotkliwych obrażeń. Blizn na lata. Ktoś może zginąć.

Młody półork popatrzył po zebranych.

- To nie jest tak, że jestem temu przeciwny. Jednak śmierci nie darują nam ich towarzysze. Co innego przetrzepać komuś skórę i dać nauczkę, że nie ma tu czego szukać, a co innego spalić związanego w bramie. Upewniam się, że wy, starsi ode mnie rozumiecie konsekwencje.

***


Przy przygotowywaniu obrony pomagał jak umiał. Nie był specem od pułapek, ale wykonywał polecenia. I był dość krzepki. Przenosił rzeczy do budowania barykady. Nakopał ziemi do napełnienia beczki. A gdy przyszedł czas na odpoczynek to poświęcił kilka chwil na medytację.

Okłamał towarzyszy. Nie był pewny, czy korzenie wytrzymają ogień. Ale nie przekona się inaczej niż próbując.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 15-05-2023 o 07:32.
Mi Raaz jest offline